Połączenie z Przelewy24

Połączyliśmy siły!

Wiodący na polskim rynku operatorzy płatności online: Przelewy24, Dotpay i eCard działają teraz wspólnie.

FAQ

Przelewy24 i Dotpay/eCard łączą siły jako P24 DotCard, aby wspólnie dostarczać Akceptantom zaawansowane rozwiązania technologiczne i najszerszą ofertę usług płatniczych, dostępnych na rynku. Właścicielem pakietu większościowego grupy jest Nets – lider rynku usług płatniczych w krajach nordyckich. Prezesem spółki P24 Dotcard pozostaje Piotr Kurczewski.

Na chwilę obecną wszelkie procesy związane z obsługą transakcji pozostają bez zmian. Dzięki połączeniu spółek Przelewy24 i Dotpay/eCard ujednolicimy ofertę produktową korzystając z najlepszych rozwiązań wypracowanych przez każdą z firm. Akceptanci zyskają dostęp do nowych usług płatniczych, które stale będziemy rozwijać zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości obsługi klienta. O wszelkich zmianach dotyczących bieżącej współpracy będziemy informować na bieżąco.

Docelowo Przelewy24 zostaną marką wiodąca grupy, Dotpay i eCard pozostaną brandami wspierającymi.

Oferty łączących się spółek są komplementarne, dzięki czemu w wyniku integracji powstanie uniwersalne portfolio oferujące pełną paletę usług płatniczych dla branży e-commerce. Akceptanci mogą spodziewać się dostępu do nowych produktów, które będziemy stopniowo wprowadzać korzystając z najlepszych rozwiązań technologicznych dostępnych zarówno w serwisie Przelewy 24, jak i Dotpay/eCard.

Docelową platformą, dzięki której udostępnimy najlepszą możliwą infrastrukturę, produkty oraz usługi będzie serwis Przelewy24. O wszelkich zmianach formalnych z tym związanych poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Tak, w tej chwili nie planujemy zmiany lokalizacji naszych biur.

Ustalenia dotyczące współpracy z obsługującym Państwa dotychczas serwisem płatności nie ulegną zmianie.

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się
Sprawdź jakie to proste

Aktywuj nową metodę
płatności P24NOW