Terminale płatnicze POS

Dotpay oferuje również wsparcie przy pozyskaniu stacjonarnych rozwiązań płatniczych w formie:

  •  Terminali POS – funkcjonalne i sprawdzone na całym świecie terminale standardowo wyposażone w PINpady – przystawki, umożliwiające akceptację kart z mikroprocesorem oraz weryfikację PIN, zwiększającą bezpieczeństwo zawieranych transakcji,

 

vx510    vx670   Dotpay_teminale-pobierz_pdf

Vx510 – stacjonarny Vx510          Vx670 – przenośny                                      Pobierz i sprawdź naszą ofertę>>

  • Kas fiskalnych – obsługa transakcji kartowych, realizowanych za pośrednictwem kas fiskalnych wyposażonych w oprogramowania firm: Forcom, Upos, Wynid, Halo oraz systemy hotelowe Fidelio i gastronomiczne Micros.

Służymy pomocą przy wyborze optymalnych dla danej branży rozwiązań i urządzeń technicznych w zakresie akceptacji kart. Proponowane przez nas urządzenia są dostosowane do różnych systemów łączności, takich jak:

  • Dial-up, GPRS, VPN.

Oferowane rozwiązania posiadają również dodatkowe funkcjonalności:

  • Doładowania kont telefonów przedpłaconych (prepaid) w terminalach. Usługa jest realizowana w czasie rzeczywistym. Płatności za usługę można dokonywać gotówką lub kartami płatniczymi.
  • Usługę Moje Rachunki, dającą możliwość zapłaty za faktury szerokiej grupy wystawców.
  • Cash Back pozwalającą Klientom, przy okazji dokonywania zakupów na debetowe krajowe karty Visa i MasterCard, na pobranie niewielkich kwot w gotówce.
  • Transakcja w walucie karty (DCC – Dynamic Currency Conversion – tzw. dynamiczna wymiana walut). Pozwala przeprowadzać transakcje w polskich złotych, jak i w walucie wydania karty. W przypadku transakcji w walucie karty, posiadacz karty obciążany jest dokładną kwotą w swojej walucie, widniejącą na rachunku.

Więcej informacji na temat terminali zawarte zostało w dokumencie Oferta – Terminale POS.