Płatności mobilne (m-commerce)

Wraz z ogólną dostępnością smartfonów i tabletów wzrosło zapotrzebowanie szybkiej realizacji płatności poprzez mobilne urządzenia. W odpowiedzi na potrzeby rynku, Dotpay zapewnia dokonanie płatności za pośrednictwem wybranych aplikacji:

m-Pay usługa działa w oparciu o aplikację mobilną umożliwiającą realizowanie płatności. Zakup odbywa się poprzez wprowadzenie numeru (wygenerowanego przez dostawcę) i potwierdzenie transakcji według instrukcji wyświetlonych w aplikacji. System działa na zasadzie wirtualnej portmonetki, a więc po potwierdzeniu transakcji kwota płatności jest pobierana z wcześniej doładowanego konta mPay kupującego.

Sky Cash to uniwersalny system płatności za pomocą telefonu komórkowego. Konto portmonetki SkyCash można doładować w dowolnym czasie. System jest niezależny od operatorów sieci telefonii i działa w każdej sieci GSM.

BLIK Mobile to rozwiązanie zintegrowane z Dotpay, które pozwala dokonywać płatności bez konieczności logowania się do systemu bankowego. Wystarczy tylko jeden kod.

Oferujemy rozwiązania wspierające mobilny kanał sprzedaży zarówno dla rozwiązań WEB jak i natywnych aplikacji mobilnych.

Responsywna bramka płatności – system działający w technologii RWD (Responsive Web Design), pozwalający na automatyczne rozpoznanie i dostosowanie strony płatności (czy panelu administracyjnego sprzedawcy) do wielkości urządzenia.

Biblioteki mobilne Dotpay – gotowe biblioteki (Software Development Kit), dzięki którym sprzedawca może szybko zaimplementować płatności w aplikacji, działającej na środowiskach iOS, Windows Phone lub Android.

Instrukcje implementacji, jak i pliki bibliotek umieszczone zostały w zakładkach Do pobrania -> Dokumentacje oraz Do pobrania -> Biblioteki mobilne.