Kolejny etap połączenia Przelewy24 i Dotpay

W najbliższych tygodniach zakończony zostanie kolejny etap integracji w ramach połączenia Przelewy24 i Dotpay. W styczniu 2021 roku dopełnione zostaną kwestie formalne integracji Dotpay Sp. z o.o. z PayPro S.A. (działającą pod marką Przelewy24). Marka Dotpay cały czas będzie obecna na rynku, jednak obsługa klientów oraz Merchantów spółki będzie realizowana przez PayPro S.A.

Dowiedz się więcej

3 kroki do rozpoczęcia współpracy

w ramach połączonych serwisów Przelewy24, Dotpay, eCard
...

Zarejestruj się

Zapewniamy jasne warunki handlowe i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Załóż konto i zacznij przyjmować płatności nawet w 1 dzień.

Dowiedz się więcej
...

Zintegruj sklep

Posiadamy gotowe moduły i wtyczki do najpopularniejszych platform sklepowych w e-commerce. Włącz płatności w kilku prostych krokach.

Dowiedz się więcej
...

Sprzedawaj

Dzięki połączonej ofercie zyskujesz dostęp do najpopularniejszych metod płatności, a także możliwość dostosowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
Praktyczny poradnik e-commerce
24.01.2021
Analityka dla początkujących w e-commerce – cz. III

W trzeciej części poradnika piszemy o tym jakie wnioski można wyciągać na podstawie danych z Google Analytics oraz jakie przykładowe działania można podjąć na podstawie takich danych.

Czytaj więcej
Praktyczny poradnik e-commerce
12.01.2021
Analityka dla początkujących w e-commerce – cz. II

W prowadzeniu sklepu internetowego istotną kwestią jest analizowanie zachowania i zwyczajów naszych klientów. Pomogą nam w tym narzędzia do analityki w e-commerce – w tej części cyklu omówimy najważniejsze z nich.

Czytaj więcej

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się