Kolejny etap połączenia Przelewy24 i Dotpay

Z dniem 01.04.2021 r. zakończony został kolejny etap połączenia Przelewy24 i Dotpay, który obejmował kwestie formalne związane z procesem integracji obu spółek. Marka Dotpay cały czas będzie obecna na rynku, jednak obsługa klientów oraz Merchantów spółki będzie w całości realizowana przez PayPro S.A.

Dowiedz się więcej

3 kroki do rozpoczęcia współpracy

w ramach połączonych serwisów Przelewy24, Dotpay, eCard
...

Zarejestruj się

Zapewniamy jasne warunki handlowe i wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Załóż konto i zacznij przyjmować płatności nawet w 1 dzień.

Dowiedz się więcej
...

Zintegruj sklep

Posiadamy gotowe moduły i wtyczki do najpopularniejszych platform sklepowych w e-commerce. Włącz płatności w kilku prostych krokach.

Dowiedz się więcej
...

Sprzedawaj

Dzięki połączonej ofercie zyskujesz dostęp do najpopularniejszych metod płatności, a także możliwość dostosowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
Blog
30.03.2021
Jak wypromować swój e-commerce: digital marketing (cz. II)

Digital marketing, czyli marketing cyfrowy, to zestaw narzędzi stworzonych w celu osiągania konkretnych, preferowanych przez firmę korzyści: zdobycia przewagi konkurencyjnej, budowania i wzmacniania świadomości marki, zwiększenia zysków czy kreowania lojalności na linii e-commerce – odbiorca. Dziś przyjrzymy się im nieco bliżej.

Czytaj więcej
Blog
24.02.2021
Jak wypromować swój e-commerce: digital marketing (cz. I)

Pandemia COVID-19 zwiększyła dynamikę rynku e-commerce. Jedną z widocznych zmian, które nastąpiły w tym czasie, jest wzrost liczby nowych sklepów internetowych. Jak promować swój e-commerce, żeby osiągać stabilne, długofalowe zyski i osiągnąć przewagę konkurencyjną?

Czytaj więcej

Załóż konto i zacznij zarabiać

Poznaj kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zarejestruj się
Sprawdź jakie to proste

Aktywuj nową metodę
płatności P24NOW