Poniżej znajduje się lista odpowiedzi na niektóre z pytań, w związku z połączeniem Przelewy24, Dotpay i eCard.

baner podstrona Dotpay  870 x 358

Jaka będzie struktura organizacyjna?

Przelewy24 i Dotpay/eCard łączą siły jako  P24 DotCard, aby wspólnie dostarczać Akceptantom zaawansowane rozwiązania technologiczne i najszerszą  ofertę usług płatniczych, dostępnych na rynku. Właścicielem pakietu większościowego  grupy jest  Nets – lider rynku usług płatniczych w krajach nordyckich. Prezesem spółki P24 Dotcard pozostaje Piotr Kurczewski.

Jakich zmian mogą oczekiwać Akceptanci?

Na chwilę obecną wszelkie procesy związane z obsługą transakcji pozostają bez zmian. Dzięki połączeniu spółek Przelewy24 i Dotpay/eCard ujednolicimy ofertę produktową korzystając z najlepszych rozwiązań wypracowanych przez każdą z firm. Akceptanci zyskają dostęp do nowych usług płatniczych, które stale będziemy rozwijać zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości obsługi klienta. O wszelkich zmianach dotyczących bieżącej współpracy będziemy informować na bieżąco drogą elektroniczną.

Co stanie się z markami Przelewy24, Dotpay i eCard?

Docelowo Przelewy24 zostaną marką wiodąca grupy, Dotpay i eCard pozostaną brandami wspierającymi.

Czy nastąpią jakiekolwiek zmiany w ofercie produktowej?

Oferty łączących się spółek są komplementarne, dzięki czemu w wyniku integracji powstanie uniwersalne portfolio oferujące pełną paletę usług płatniczych dla branży e-commerce. Akceptanci mogą spodziewać się dostępu do nowych produktów, które będziemy stopniowo wprowadzać  korzystając z najlepszych rozwiązań technologicznych dostępnych zarówno w serwisie Przelewy 24, jak i Dotpay/eCard.

Czy są jakieś plany dotyczące integracji platform?

Docelową platformą, dzięki której udostępnimy najlepszą możliwą infrastrukturę, produkty oraz usługi będzie serwis Przelewy24. O wszelkich zmianach formalnych z tym związanych poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Czy wszystkie lokalizacje zostaną zachowane?

Tak, w tej chwili nie planujemy zmiany lokalizacji naszych biur.

Czy integracja Operatorów będzie miała wpływ na jakiekolwiek warunki handlowe?

Ustalenia dotyczące współpracy z obsługującym Państwa dotychczas serwisem płatności nie ulegną zmianie.