Szeroki wachlarz metod płatności

Dokonując integracji z Dotpay, zyskujesz dostęp do szerokiego wachlarzu metod płatniczych. Blisko 200 kanałów płatności, w tym aż 140 kanałów PayByLink. Obsługa płatności kartowych w wielu walutach i modelach, od bramki płatniczej do OneClick! Wygoda użytkowania na urządzeniach mobilnych.

Bezpieczeństwo transakcji

Posiadamy status Krajowej Instytucji Płatniczej i Agenta Rozliczeniowego. Pracujemy zgodnie z certyfikatem PCI DSS Level 1 i Thawte Web Server Certificate z EV (Extended Validation). Nasze rozwiązania oparte są na długoletnim doświadczeniu. Współpracujemy z największymi bankami. Szczycimy się niezawodnością systemu. Czas dostępności naszego serwisu w skali roku to 99,5%. Nieprzerwanie od 2008 roku uczestniczymy w programie „Rzetelna Firma”.

Prosta integracja z wieloma platformami

Zintegrowane platformy sklepowe ułatwiają uruchomienie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego wraz z płatnościami w ciągu kilku minut. Udostępniamy moduły płatności do najpopularniejszych na rynku platform sklepowych i web’owych. Służymy wsparciem technicznym, udostępniamy niezbędne instrukcje, dzięki czemu samodzielnie uruchomisz system płatności na swojej stronie. W zależności od twoich potrzeb, do wyboru masz dwa modele integracji – Standard i Whitelabel.

Intuicyjny system zarządzania transakcjami

Rozbudowane możliwości zarządzania płatnościami, łatwy w obsłudze panel użytkownika, także w wersji mobilnej. Przejrzysty system rozliczeń umożliwiający łatwą kontrolę przepływu środków dzięki takim funkcjonalnościom jak: różne warianty przesyłania powiadomień, pasaż, multiwypłaty, automatyzacja zwrotów i płatności walutowe. Zakończeniem procesu jest otrzymanie zbiorczego raportu księgowego w wybranym formacie.

Optymalizacja procesu płatności

Przejrzysty interfejs użytkownika pozwala dokonać płatności bez konieczności rejestracji. Takie rozwiązania, jak Whitelabel oraz OneClik znacząco przyśpieszają przebieg procesu płatności. Potwierdzenie płatności nawet w kilka sekund. Niezależnie od wielkości sklepu i branży, dostarczamy indywidualnie dopasowane rozwiązania usprawniające proces płacenia.

Brak opłat abonamentowych

Prowizyjny model rozliczeń sprawia, że sprzedawca nie ma obowiązku uiszczania abonamentu, ani żadnych opłat stałych za korzystanie z systemu płatności. Takie rozwiązanie zapewnia niskie koszty eksploatacji.