Sellingo - logo
Sellingo

Sellingo to darmowe oprogramowanie sklepów internetowych. Jest to świetne oprogramowanie sklepu skierowane zarówno do nowych sprzedawców internetowych jak i doświadczonych firm. Dzięki niezwykle prostemu w obsłudze panelowi administracyjnemu nawet sprzedawca z minimalnym doświadczeniem poradzi sobie z jego wykorzystaniem. Możliwości połączenia kilku sklepów w jednym panelu Sellasist.pl i rozszerzenia funkcji sklepu o integrację z eBay. Dzięki darmowym skórkom dostępnym w Sellingo.pl wybierzesz swój wygląd sklepu i dowolnie skonfigurujesz go w dowolnym momencie. Telefoniczna pomoc techniczna dostępna w godzinach od 8-16 w dniach roboczych pozwoli Ci na bieżąco kontaktować się z obsługą techniczną. Dzięki elastycznym pakietom możesz zupełnie za darmo rozpocząć swoją działalność, aby następnie zmienić pakiet w zależności od potrzeb. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy wdrażaniu integracji z płatnościami, dostawcami oraz zapewniamy dogodne warunki oferując inne usługi dzięki którym zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Przejdź do strony sklepu
TrisoSHOP - logo
TrisoSHOP

TrisoSHOP to nowoczesna platforma handlu elektronicznego stworzona przez zespół Triso.pl, działający nieprzerwanie od 2012 roku na runku e-commerce. Rozbudowany zestaw funkcjonalny i mnogość integracji z systemami zewnętrznymi pozwolą na sprawne prowadzenie biznesu w internecie. Oprogramowanie posiada wbudowane integracje z systemami księgowymi oraz płatniczymi, integracje z hurtowniami, portalami aukcyjnymi a także porównywarkami cenowymi. Sklep internetowy TrisoSHOP można przetestować przez 14 dni zupełnie za darmo.

Przejdź do strony sklepu
Sky-Shop.pl - logo
Sky-Shop.pl

To platforma sklepów internetowych oferująca nowoczesne rozwiązania e-commerce. W Sky-Shop znajdziesz integrację z Dotpay na promocyjnych warunkach, ponad 135 zintegrowanych hurtowni internetowych, integracje z porównywarkami cen, integracje z kurierami i innymi usługami e-commerce. Otrzymasz od nas także darmowy szablon sklepu w wersji mobilnej. U nas możesz przetestować sklep przez 14 dni zupełnie za darmo! Dodatkowo umożliwiamy płatności za abonament sklepu w cyklu miesięcznym.

Przejdź do strony sklepu
nopcommerce.pl - logo
nopcommerce.pl

nopCommerce jest darmowym, w pełni dostosowywalnym oprogramowaniem sklepów internetowych. Dzięki swojej użyteczności i skalowalności stanowi doskonałe narzędzie dla małych, średnich, a także dużych firm. nopCommerce oferuje dokładną pomoc i wsparcie, począwszy od ściągnięcia, kończąc na udostępnieniu dokumentacji. W odróżnieniu od innych standardowych e-sklepów nopCommerce wykorzystuje język programowania ASP.NET i bazy danych MsSQL, są to od wielu lat testowane i uwielbiane przez użytkowników zachodnich krajów rozwiązania, które gwarantują każdej stronie bezpieczeństwo oraz stabilność. Pobrany został ponad 1.5 miliona razy, co pokazuje w jakim stopniu jest darzony zaufaniem przez końcowego użytkownika. Posiada wszystko czego potrzebujesz do uruchomienia swojego pierwszego sklepu internetowego, czy też do przeniesienia swojego sklepu, który wymaga modernizacji w związku z rozszerzeniem działalności.

Oficjalnym, certyfikowanym partenerem na Polskę jest Unit Soft.

Przejdź do strony sklepu
Way2Send - logo
Way2Send

Way2Send jest, dedykowanym dla rynku e-commerce, skutecznym systemem służącym do wspierania procesów handlowych. Way2Send znajdzie zastosowanie wszędzie, gdzie specyfika pracy wymaga korzystania z usług operatorów logistycznych integrując kanały sprzedaży z systemami kurierów, dostawców i systemów płatniczych przy zapewnieniu użytkownikowi swobody zarządzania zamówieniami wraz z obsługą ewentualnego zwrotu towaru w jednym miejscu.

You sell, we solve!

W imię̨ zasady „Sprzedawca sprzedaje, a W2S dba o sprawną realizację zamówień!” stale monitorując rynek e-commerce dostarczamy rozwiązania, które zapewniają̨ szybką i sprawną adaptację do zachodzących zmian oraz optymalizują̨ procesy związane z realizacją zamówień.

Uwaga!!! Specjalna oferta na hasło „dotpay i Way2Send”- Darmowa integracja z dowolną ilością kanałów sprzedaży i operatorów logistycznych! Wystarczy w treści wiadomości formularza zgłoszeniowego na naszej stronie napisać hasło: „dotpay i Way2Send”.

Przejdź do strony sklepu
PrestaShop - logo
PrestaShop

PrestaShop to darmowe rozwiązanie w e-handlu używane przez ponad 185 tys. działających sklepów internetowych na całym świecie. Uznane jako najsilniejsze, najbardziej elastyczne i zinternacjonalizowane oprogramowanie e-commerce o otwartym kodzie źródłowym na świecie, PrestaShop oferuje handlowcom internetowym setki innowacyjnych narzędzi do budowania i zarządzania cieszącego się powodzeniem sklepu internetowego bez żadnych kosztów.

Używane w ponad 163 krajach oraz we współpracy z renomowanymi markami w branży, PrestaShop nadal rewolucjonizuje handel internetowy dzięki technologii, która zwiększa sprzedaż oraz maksymalizuje widoczność.

Pracując ręka w rękę z rosnącą społecznością skupiającą ponad 600 tys. oddanych członków, zespół przedsiębiorców składający się z entuzjastów e-handlu nastawiony jest na zapewnienie swoim handlowcom internetowym sukcesu i zyskowności.

PrestaShop jest dwukrotnym zwycięzcą konkursu Packt Publishing na Najlepsze Oprogramowanie Biznesowe typu Open-Source, zwycięzcą Europejskiej Nagrody Bsoco w 2013 roku w kategorii Systemów zarządzających treścią (CMS) oraz najlepiej ocenianym przez EcommerceBytes Sellers Choice Awards rozwiązaniem typu open-source dla e-handlu w 2013 roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu Koszyk Zakupów, odwiedź www.PrestaShop.com

Przejdź do strony sklepu
IAI-Shop.com - logo
IAI-Shop.com

IAI-Shop.com to dostępne w modelu SaaS najlepsze rozwiązanie dla sklepu internetowego lub hurtowni internetowej. IAI-Shop.com jest wielofunkcyjną platformą, której głównym celem jest automatyzacja i wsparcie wszystkich czynności, zachodzących przy sprzedaży przez Internet. Na uwagę zasługuje kompleksowość oferowanych usług, które wyróżniają platformę spośród konkurencji. Na usługę składa się consulting, hosting oraz wsparcie dla firm prowadzących handel w Internecie. Połączenie tych elementów z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i przejrzystą strukturą opłat sprawiają, że z roku na rok firma pozyskuje setki nowych Klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod markąIdoSell.com.
Sklep internetowy IAI-Shop.com w pełni obsługuje system płatności Dotpay i jest dostępny dla wszystkich klientów, bez dopłat i potrzeby instalacji dodatkowych modułów. Rola kontrahentów ogranicza się do wpisania swojego numeru ID.

Przejdź do strony sklepu
Comarch ERP e-Sklep - logo
Comarch ERP e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep – pełna integracja z systemami do zarządzania (Comarch ERP Optima, Comarch ERP Optima w modelu usługowym, Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum) oraz możliwość promocji sklepu w wirtualnej galerii handlowej wszystko.pl sprawiają, że aplikacja wyróżnia się na rynku oprogramowania do obsługi sprzedaży internetowej. Comarch ERP e-Sklep pozwala w prosty i szybki sposób udostępniać sprzedawane towary, wystawiać aukcje internetowe, samodzielnie kreować wygląd witryny, a także sprawnie zarządzać ofertą w Internecie. Dodatkowo aplikacja pozwala na zarządzanie sprzedażą oraz obsługę zamówień z wielu e-sklepów w jednym systemie ERP.

Przejdź do strony sklepu
GOshop - logo
GOshop

Platforma handlowa GOshop umożliwia prowadzenie handlu w Internecie oraz oferuje wiele funkcji, pomocnych przy prowadzeniu sprzedaży internetowej. Każdy ze sklepów jest oparty o indywidualny projekt graficzny oraz posiada wiele unikalnych na rynku zalet. GOshop umożliwia pełną integrację z serwisem Dotpay.

Przejdź do strony sklepu
Mysklep Osc - logo
Mysklep Osc

Mysklep Osc to prosty w zarządzaniu, szybki i stabilny sklep internetowy, dzięki któremu będziesz mógł bezpiecznie poprowadzić i rozwinąć swój Internetowy biznes. Charakteryzuje go przede wszystkim bardzo duża elastyczność pod względem możliwości jego rozbudowy, integracji z oprogramowaniem zewnętrznym czy dostosowaniem do indywidualnych potrzeb użytkownika, tak pod względem funkcji jak i wyglądu, co czyni z niego nowoczesne, bezpieczne i doskonałe narzędzie do handlu internetowego.

Przejdź do strony sklepu
Aptus - logo
Aptus

Aptus oferuje program do prowadzenia sklepu internetowego. W najnowszej wersji został zaprojektowany jako wygodne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w sieci Internet. Już podstawowa wersja sklepu zapewni wygodę obsługi klientów zarówno w małym, jak i średnim sklepie, natomiast wersja rozszerzona o moduły dodatkowe zapewnia wygodną obsługę dużych, bardzo rozbudowanych sklepów internetowych oraz portali handlowych.

Przejdź do strony sklepu
RedCart - logo
RedCart

To obecnie jedyna oferta na rynku łącząca w sobie cechy wszystkich usług, potrzebnych do prowadzenia własnego e-biznesu. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze system wykorzystywany może być przez osoby stawiające pierwsze kroki w internetowym biznesie, z drugiej zaś strony liczne narzędzia sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników. RedCart poza integracją z największymi serwisami aukcyjnymi i porównywarkami cen, a także pasażem handlowym Onet.pl i WP.pl, posiada pełną obsługę płatności online, w tym również Dotpay.pl.

Przejdź do strony sklepu
Triger - logo
Triger

Sklep internetowy, w którym sprzedawca może sam definiować rodzaje opisu towarów, widoki na towar (np. opis skrócony, opis rozszerzony). Ponadto sprzedawca we własnym zakresie tworzyć może różnego rodzaju promocje i konkursy, automatycznie obsługiwane przez system. Triger posiada wbudowaną obsługę systemu bezpiecznych płatności internetowych Dotpay.

Przejdź do strony sklepu
SOTESHOP 5.0 - logo
SOTESHOP 5.0

SOTESHOP 5.0 to nowoczesny program do prowadzenia sklepu internetowego, łatwo obsługiwany przez przyjazny panel administracyjny, zintegrowany z systemem płatności, porównywarkami cen, systemem aukcyjnym.

Przejdź do strony sklepu
Quick.Cart - logo
Quick.Cart

Quick.Cart to darmowy, szybki, prosty sklep internetowy z obsługą wielu wersji językowych. Nie wymaga bazy danych SQL. Umożliwia pełną administrację kategoriami, produktami, zamówieniami. Posiada dużą różnorodność dodatkowych wtyczek rozwijających działanie aplikacji.

Przejdź do strony sklepu
Netidea - logo
Netidea

Sklep internetowy pozwala w bezpośredni sposób dotrzeć do klienta, a jego walory widoczne są na każdym kroku.

Do głównych zalet serwisu należy niezwykle przejrzysty interfejs i bezpieczeństwo działania. Wiele nowych, niespotykanych dotychczas innowacji jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Przejdź do strony sklepu
KQS.store - logo
KQS.store

Funkcjonalny i prosty w obsłudze – tak najkrócej można opisać sklep KQS.store.

Sklep nie posiada limitów ilościowych: można go zainstalować na wybranym przez siebie serwerze. Wszystkie czynności związane z wprowadzaniem produktów, obsługą zamówień i konfiguracją pozostałych elementów, takich jak szata graficzna, wykonuje się za pomocą przeglądarki w panelu administracyjnym.

KQS.store jest w pełni zintegrowany z systemem płatności Dotpay. Integracja polega na wpisaniu identyfikatora ID podczas konfiguracji systemu.

Przejdź do strony sklepu
BestSeller - logo
BestSeller

BestSeller to profesjonalne i sprawdzone oprogramowanie sklepów internetowych, udostępniane w formie dożywotniej licencji lub w oparciu o model SaaS. Bogata funkcjonalność sklepu usprawnia prowadzenie wielokanałowej sprzedaży w Internecie. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego dostosowania oprogramowania do niestandardowych potrzeb sprzedawcy. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak: Wydawnictwo Pascal, Kringle Candle, Oshee, czy sklep 4F.

Najważniejsze zalety oprogramowania sklepów BestSeller:
– kompleksowe wdrożenie sklepu
– wsparcie techniczne i pomoc dla użytkownika
– możliwość prowadzenia sprzedaży międzynarodowej
– responsywny szablon graficzny
– nieograniczone możliwości rozbudowy sklepu

Integracja z systemem płatności Dotpay jest dostępna w standardzie sklepu BestSeller.

Przejdź do strony sklepu
Market Express - logo
Market Express

Market Express to system sklepu internetowego oparty na znakomitym systemie Quick.Cart. Jako jeden z nielicznych sklepów dostępnych w sieci nie wymaga posiadania na serwerze bazy mySQL, gdyż jako bazę danych wykorzystuje strukturę plików.

Przejdź do strony sklepu
Bazarek.pl - logo
Bazarek.pl

Serwis Bazarek.pl to miejsce, gdzie szybko można założyć własny, niezależny sklep internetowy. Kupujący odwiedzający sklep mają dostęp do pełnej oferty produktów, podzielonych na kategorie czy producentów. Konto klienta pozwala na przeglądanie historii zamówień, a zaawansowana funkcjonalność sklepu umożliwia obsługę wielu cech i parametrów produktów. Istnieje możliwość importowania własnych aukcji i umieszczania ich jako produktów w sklepie.

Przejdź do strony sklepu
CStore - logo
CStore

CStore to lider w branży e-commerce, dzięki czemu jakość i funkcjonalność naszych rozwiązań stała się synonimem potrzeb Klienta.

Oprogramowanie cStore 3.0 zostało zintegrowane z wieloma systemami wspomagającymi sprzedaż w sieci Internet (dotpay.pl).

Przejdź do strony sklepu
InteliShop - logo
InteliShop

InteliShop jest prostym w użyciu, a jednocześnie oferującym wszelkie niezbędne funkcje systemem pozwalającym na prowadzenie własnego sklepu internetowego. Zakładając sklep InteliShop nie wykupujesz licencji na oprogramowanie (nie ma też opłaty za założenie sklepu), lecz zamawiasz kompletną usługę prowadzenia sklepu internetowego, w skład której wchodzi udostępnienie oprogramowania, hosting na serwerze, obsługa techniczna i aktualizacje.

Przejdź do strony sklepu
Click Shop - logo
Click Shop

Click Shop to elastyczne oprogramowanie sklepowe, pozwalające na łatwe rozpoczęcie sprzedaży w internecie. Dzięki bogatemu zestawowi integracji (płatności elektroniczne dotpay, porównywarki cenowe, firmy przewozowe) aplikacja jest kompleksowym narzędziem jakiego potrzebujesz, aby uruchomić swój biznes w sieci. Intuicyjny panel administracyjny, przyjazna szata graficzna oraz możliwość wprowadzenia praktycznie dowolnych modyfikacji w zakresie wyglądu sklepu sprawią, że prowadzenie e-sklepu będzie proste i przyjemne.

Przejdź do strony sklepu
Shoper - logo
Shoper

Shoper to gotowy sklep internetowy. Dzięki wielu zastosowanym rozwiązaniom czyni sprzedaż w internecie prostą i wygodną. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób otwierających pierwszy biznes, jak też dla dużych działających sklepów szukających dla siebie lepszej platformy. Sklepy działające na skrypcie Shoper są także przyjazne dla klientów i ułatwiają dokonywanie zakupów. W 2012 roku Shoper został wybrany Najlepszą Platformą Sklepu Internetowego.

Przejdź do strony sklepu
I-systems - logo
I-systems

Firma i-systems tworzy dedykowane oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji. Zajmuje się całościowo projektami e-commerce, włączając rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting, czy systemy B2B. Wszystkie rozwiązania opiera na autorskim oprogramowaniu, które jest rozwijane przez ponad 60-cio osobowy zespół. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki, jak 5-10-15, 8a.pl, Bielenda, BIG STAR, Butyjana, Dalia, Diamante Wear, Distance, Hendi, Interoptyk, Mamissima, Mammut, Monnari, New Balance, NICI, R-GOL, RunColors czy Sugarfree.

Przejdź do strony sklepu
web-market.pl - logo
web-market.pl

web-market.pl to profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Dzięki niemu stworzysz skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Proces zakupu jest niezwykle prosty i intuicyjny co pozwoli na dokonywanie zakupów nawet początkującym internautom. System obsługuje wszystkie wersje językowe i waluty świata. Jest zintegrowany z płatnościami Dotpay oraz wieloma porównywarkami cen. Oprogramowanie pozwala na ustawienie dowolnego wyglądu sklepu.

Przejdź do strony sklepu
esklep-os - logo
esklep-os

esklep-os sklep nie posiada limitów towarowych, można go zainstalować na wybranym przez siebie serwerze. Wszystkie czynności związane z wprowadzaniem produktów, obsługą zamówień oraz konfiguracją oprogramowania wykonuje się za pomocą przeglądarki internetowej w panelu administracyjnym. Oprogramowanie esklep-os jest w pełni zintegrowane z systemem płatności Dotpay.

Przejdź do strony sklepu
Ebexo - logo
Ebexo

Ebexo – to doskonałe narzędzie e-commerce do efektywnego zarządzania sklepem internetowym, które swoimi możliwościami wybiega poza standardowy wymiar internetowego handlu.
Ebexo to ogromna ilość funkcjonalności, indywidualna i atrakcyjna grafika, stałe aktualizacje oprogramowania, zaawansowany system mailingowy Emelo oraz łatwy w obsłudze panel administracyjny. Ebexo to duża liczba wdrożeń i wspieranie na co dzień wielu dochodowych sklepów. Ebexo to także doświadczony zespół agencji interaktywnej Ibero, będący do dyspozycji w zakresie marketingu 360°. Tak prezentuje się e-commerce przyszłości w wydaniu Ebexo.
Integracja Ebexo z systemem DotPay jest bezpłatna w ramach wszystkich pakietów cenowych platformy. Konfiguracja trwa dosłownie 5 sekund i wymaga podanie wyłącznie ID, jakie otrzymuje klient podpisujący umowę z DotPay.

Przejdź do strony sklepu
EPRO - logo
EPRO

EPRO – jest firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania dedykowanego oprogramowania, w tym sklepów internetowych, a także kreacji wizualnej i marketingu interaktywnego. Największym osiągnięciem EPRO jest opracowanie autorskiego oprogramowania sklepu internetowego eproSHOP, które zostało już docenione przez wielu przedsiębiorców. Łączy ono w swej funkcjonalności cechy przyjaznego sklepu internetowego oraz nowoczesnych technik skutecznego marketingu.

Przejdź do strony sklepu
3D Studio Production - logo
3D Studio Production

3D Studio Production to dostawca integracji sklepów internetowych opartych na otwartym źródle z systemami płatności.
Dziesiątki integracji z systemami takimi jak: Joomla, VirtueMart, OpenCart, AceShop, MijoShop, Sobi Pro, Joomshopping, Hikashop, redShop, RSEvents!, Guru i wiele innych. Wszystkie moduły są w pełni kompatybilne z dotpay. Wersje demo dostępne na życzenie.

Przejdź do strony sklepu
Umawiaj.biz - logo
Umawiaj.biz

Kompletne rozwiązanie – mobilny CRM dla małych firm. Narzędzia do umawiania spotkań online, tworzenia formularzy kontaktowych, zarządzanie komunikacją z klientami, aktywne angażowanie klientów na stronie www i fanpage, prosty CRM, e-mail/SMS marketing, fakturowanie i przyjmowanie płatności online przez Dotpay (karty, przelewy online) oraz Paypal.

Więcej na stronie www.umawiaj.biz

Przejdź do strony sklepu
NetShock.pl - logo
NetShock.pl

NetShock.pl świadczy usługi z zakresu wdrażania sklepów internetowych Magento wraz ze zintegrowanym systemem płatności DotPay. Oferowane sklepy posiadają dziesiątki modułów pozwalających na rozpoczęcie natychmiastowej sprzedaży. Ponadto NetShock.pl zapewnia pełną obsługę techniczną, hosting na własnych serwerach oraz rozbudowę sklepu o indywidualne modyfikacje.

Przejdź do strony sklepu
Fast Micro Pay - logo
Fast Micro Pay

Fast Micro Pay to profesjonalna wtyczka do płatności WordPress, której pomysłodawcą jest Marek Duda.
Narzędzie pozwala błyskawicznie zintegrować płatności internetowe i mikropłatności SMS Premium z Dotpay.
Plugin umożliwia sprzedaż płatnych treści na stronie i plików z dowolnym rozszerzeniem.
Wtyczka udostępnia oryginalną funkcjonalność: płatny dostęp do webinaru przez popularne systemy płatności.
Fast Micro Pay można pobrać ze stron internetowych:
Platnosci-WordPress.pl i PracaBezSzefa.pl
Narzędzie można przetestować za darmo przez 72 godziny.
Wtyczka zawiera szczegółową dokumentację i błyskawiczne wsparcie techniczne. Twórca wtyczki jest otwarty na propozycje Klientów odnośnie rozbudowy narzędzia.

Przejdź do strony sklepu
GOcreate - logo
GOcreate

Tworzymy autorskie oprogramowanie sklepów internetowych dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Nowoczesny, indywidualny i dopasowany do urządzeń mobilnych projekt graficzny. Mnogość integracji oraz nieograniczone możliwości stanowią podstawę naszego dedykowanego oprogramowania sklepu internetowego.

Przejdź do strony sklepu
PASEJO - logo
PASEJO

PASEJO to nowoczesna platforma e-commerce do tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. System jest prosty w obsłudze, dzięki czemu osoby stawiające pierwsze kroki w e-handlu bez problemu zaczną sprzedawać, a wiele funkcji oraz rozbudowanych narzędzi sprzedażowych sprosta oczekiwaniom bardziej zaawansowanych e-sprzedawców. Platforma udostępnia m.in. integracje z największymi serwisami aukcyjnymi oraz posiada pełną obsługę płatności internetowych, w tym także Dotpay.

Ważnym elementem, który wyróżnia Pasejo na tle konkurencyjnych platform jest szeroka integracja z systemem do prowadzenia księgowości internetowej – wFirma.pl. Dodatkowo użytkownicy wFirma.pl mogą zupełnie za darmo prowadzić sklep internetowy, korzystając z udogodnień wynikających z integracji obu systemów.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź Pasejo.pl!

Przejdź do strony sklepu
CleverShop - logo
CleverShop

Sklep internetowy CleverShop jest idealnym produktem na początek przygody z e-commerce w Polsce.
Posiada multum integracji (z płatnościami, kurierami, allegro, porównywarkami, facebookiem, hurtowniami, itp).
Jest wydajny i responsywny, a każdą treść można samodzielnie wymienić z poziomu panelu CMS.
Dodatkowo sklep można przetłumaczyć na dowolny język.
Istnieje również możliwość integracji sklepu z hurtowniami działającymi na zasadach dropshippingu.
Takie rozwiązanie pozwoli w szybki sposób zapełnić całą bazę Twojego sklepu.
Co ważne, przez okres 12 miesięcy otrzymujesz profesjonalne wsparcie techniczne ze strony naszych programistów.

Przejdź do strony sklepu
FENOM SHOP - logo
FENOM SHOP

Fenom.Shop to dedykowane sklepy internetowe w modelu SaaS z najniższym kosztem utrzymania. Wybierając platformę Fenom oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy PLN w okresie 5 lat utrzymania sklepu. Usługa jest dedykowana dla Klientów, którzy oczekują nowoczesnego rozwiązania e-commerce oraz bezpieczeństwa i całkowitej opieki technicznej nad działaniem sklepu.

Przejdź do strony sklepu
SYSKONF - logo
SYSKONF

 Syskonf to internetowy system rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy online i zarządzać stroną internetową wydarzenia. Platforma Syskonf.pl umożliwia m.in.: rejestrację w wielu językach, przyjmowanie opłat w różnych walutach, obsługę płatności i monitorowanie wpłat, wystawianie faktur, uruchomienie osobnego formularza do przesyłania abstraktów, wysyłkę selektywnego i spersonalizowanego mailingu, wydruk spersonalizowanych identyfikatorów i certyfikatów czy obsługę recepcji na miejscu.

Przejdź do strony sklepu
1koszyk - logo
1koszyk

1koszyk to wielokanałowa platforma e-commerce bez abonamentu, integrująca usługi takie jak bramki płatnicze, przesyłki kurierskie i paczkomaty.

Pozwala na zakup produktu poprzez unikatowy link, który można zamieścić na dowolnej stronie, portalu społecznościowym, e-mailu, chacie,  SMSie, jako kod QR lub tag NFC.

Platforma eliminuje konieczność tworzenia kont w wielu różnych, niepowiązanych ze sobą serwisach e-commerce. Kupującym pozwala logować się do różnych sklepów, zarządzać swoimi danymi i wspólną historią transakcji.

Sprzedającym umożliwia szybkie rozpoczęcie sprzedaży on-line, poprzez kompletną obsługę procesu od zamówienia po wysyłkę. Pozwala wykorzystać istniejący już serwis jako sklep internetowy bez przeprowadzania dodatkowych integracji.

Przejdź do strony sklepu
AtomStore - logo
AtomStore

AtomStore to system e-commerce klasy premium, tworzymy dedykowane sklepy internetowe i platformy b2b. Wszystkie nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze technologie. Ściśle współpracujemy z agencją SEO by stale optymalizować system i ułatwić klientom migracje. Jesteśmy systemem SaaS, ale rozwijamy go wspólnie z klientami.

Nieustannie dbamy o to by wychodzić naprzeciw trendom e-commerce, zbieramy feedback od firm i tworzymy aktualizacje, dlatego nasi klienci mają wpływ na rozwój systemu. Dbamy o indywidualne podejście, każdy nasz klient ma dedykowanego opiekuna, który od początku wdrożenia nadzoruje projekt. W późniejszym etapie, każdy klient otrzymuje dostęp do CRM gdzie indywidualnie może korespondować ze swoim opiekunem oraz zgłaszać zmiany.

Lata doświadczeń we wdrożeniach, w portfolio  sklepy z ilością kilkudziesięciu tysięcy produktów w ofercie, multistore – kilka sklepów obsługiwanych w jednym panelu, omnichannel – obsługa sklepów stacjonarnych i online za pomocą jednego panelu, sieci sklepów stacjonarnych w portfolio, sklepy z różnych branż: apteki, obuwie, odzież, meble, drogerie, księgarnie, posiadamy doświadczenie przy migracji z wielu systemów.

AtomStore osiada liczne integracje, m.in.: integracja z wieloma systemami ERP: Subiekt, WF-Mag, Comarch Optima i XL, wFirma.pl, Kamsoft, InFakt.pl Istnieje możliwość integracji z inni systemami – wszystko dostosowane do potrzeb. Integracja z wieloma hurtowniami – dzięki temu aktualizacja stanów, kartotek i cen może odbywać się na bieżąco. Istnieje również możliwość sprzedaży w modelu dropshipping. Jesteśmy zintegrowani również z wieloma systemami płatności oraz kurierami – wszystkie działania odbywają się w panelu AtomStore.

Przejdź do strony sklepu
Best.Net - logo
Best.Net

Best.Net to poznańska firma IT, która od 18 lat rozwija i z powodzeniem wdraża w wielu branżach autorską platformę e-commerce. Dostarcza rozwiązania dla wymagających Klientów prowadzących sklepy internetowe B2C, a także rozbudowane systemy B2B.

Mocną stroną naszej platformy Extreme Commerce są dedykowane funkcjonalności – indywidualne cenniki, kalkulatory dostaw, rozbudowane wyszukiwarki, kupony rabatowe i promocje, multisklepy, integracje (z systemami ERP m.in. Comarch, Navision, Symfonia, płatnościami, m.in. PayPal, Skrill, Dotpay, kurierami m.in. Fedex, DHL, DPD, UPS, Parcelhub, Poczta Polska, inPost Paczkomaty, porównywarkami, programami mailingowymi czy systemem Baselinker) oraz przede wszystkim konfiguratory produktów pozwalające personalizować ofertę w wielu branżach, m.in. odzieżowej, spożywczej czy budowlanej. Dzięki personalizacji w e-commerce Klient może wybrać kształt, wielkość, smak, kolor, napis, fakturę czy materiał i zobaczyć finalny produkt jeszcze zanim kliknie „Dodaj do koszyka”.

W trakcie prac nad projektami dla Klientów stawiamy na przejrzystość zadań i dobrą komunikację (aplikacja Redmine pozwala na bieżący wgląd oraz monitorowanie pracy wszystkich osób zaangażowanych w projekcie), elastyczność oraz sprawną obsługę serwisową (w przypadku zadań krytycznych – obsługa 24h).

Przejdź do strony sklepu