Usługi Premium Rate, czyli SMS Premium i połączenia głosowe o podwyższonej opłacie, to znakomite uzupełnienie standardowych form płatności w serwisie Dotpay.

Sprawdzają się tam, gdzie akceptacja mikropłatności stanowi alternatywną i bardzo lubianą przez użytkowników formę zapłaty za oferowane usługi. Płatności telefonem komórkowym lub stacjonarnym, czy dopisywanie płatności do rachunku telefonicznego to jedno z licznych zastosowań usług typu Premium Rate, które oferuje serwis Dotpay. Innowacyjna platforma, intuicyjna obsługa serwisów oraz gotowe narzędzia pozwalają szybko i łatwo uruchomić usługi w Państwa sklepie lub serwisie internetowym.

Szeroka oferta Dotpay obejmuje najpopularniejsze na rynku formy mikropłatności:

MMS i SMS Premium Rate – płatność za pomocą telefonu komórkowego.Po wysłaniu wiadomości sms użytkownik otrzymuje kod dostępu do serwisu, zamówioną treść lub serwis informacyjny;
Połączenia Głosowe Premium (0-703/ 0-704/ 0708…) – możliwość zapłaty za pomocą połączenia telefonicznego z dowolnego telefonu – zarówno stacjonarnego, jak i komórkowego;

Web Billing – absolutna nowość na rynku. Umożliwia dopisanie płatności do rachunku telefonicznego.

Ponad 10 lat świadczenia tego typu usług pozwoliło nam stworzyć nowoczesną, funkcjonalną i wydajną platformę, oferującą wszystkie usługi w jednym miejscu, ich intuicyjną obsługę oraz możliwość zaoferowania najlepszych na rynku warunków handlowych. Czytelne warunki współpracy, wysokie wynagrodzenia oraz szybka realizacja płatności to nasze atuty od wielu lat.

Usługi Premium SMS oraz połączenia głosowe o podwyższonej płatności to tylko jedno z wielu udogodnień, które znajdziesz w ofercie Dotpay.