Czym jest PrestaShop i jakie możliwości stwarza dla Twojego sklepu internetowego?

PrestaShop to innowacyjne oprogramowanie dedykowane branże e-commerce. Umożliwia szybkie i proste skonfigurowanie oraz uruchomienie sklepu internetowego wg preferencji i potrzeb sprzedawcy. Pakiet jest dostępny na zasadach otwartego oprogramowania, co oznacza, iż można z niego korzystać zupełnie za darmo. O popularności systemu świadczy fakt, iż bazuje na nim ponad 185 000  e-sklepów w 163 krajach, bez względu na branżę czy wielkość sprzedaży.

Możliwości oferowane przez PrestaShop nie ograniczają się jedynie do podstawowych funkcji sklepu internetowego. Obejmują również wszechstronne możliwości budowania oferty oraz analizowania sprzedaży, stosowanie systemu banerów i komentarzy, obsługę kanałów RSS czy  porównywanie produktów. Przydatną funkcjonalnością jest możliwość  tworzenia indywidualnych szablonów graficznych, zmieniając w ten sposób  domyślny wygląd e-sklepu. Co więcej, oprogramowanie można łatwo  rozszerzać za pomocą dodatkowych modułów zewnętrznych.

Integracja Dotpay z Prestashop

Współpraca Dotpay z PrestaShop zaowocowała możliwością przyjmowanie płatności internetowych za pośrednictwem dedykowanego i darmowego modułu. Jego obsługa jest niezwykle prosta i wygodna w użytkowaniu. Jedyne  czynności niezbędne do integracji to przepisanie numeru ID, PIN oraz  odpowiednia konfiguracja powiadomień URLC. Wszystko szybko i  przejrzyście, nawet dla osób zaczynających swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie i stawiających pierwsze kroki z systemem płatności online.

Oferta

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku Dotpay od lat świadczy  innowacyjne usługi płatności internetowych, dostarczając najszerszą  ofertę rozwiązań dla klientów z branży e-commerce. Domeną są transfery  pieniężne przesyłane pomiędzy kupującym a sprzedającym, wraz z  kompleksowym serwisem, opartym na fachowym doradztwie i stosowaniu  dodatkowych zabezpieczeń. W ramach oferty płatności internetowych Dotpay oferuje ponad 50 kanałów płatności, w tym: płatności mobilne, ratalne,  gotówkowe, e-portfele, przelewy i karty płatnicze.

Wszystkim nowym klientom, którzy wypełnią formularz i chcą już  dzisiaj zacząć przyjmować płatności, oferujemy promocyjne warunki  współpracy:

  • 1,9% prowizji od płatności internetowych (nie mniej niż 0.30 PLN)
  • płatności ratalne bez prowizji!
  • opłata aktywacyjna tylko 10 PLN
  • bez dodatkowych opłat za zwroty i wypłaty!

Reasumując – minimalizując nakłady i czas pracy, zwiększasz swoje  możliwości sprzedażowe. Nie zwlekaj i już teraz uruchom swoje konto!