PL

Ukash

Kupony gotówkowe Ukash to sposób na pozyskanie nowych klientów na rynku polskim i europejskim. Pozwalają one kupującym nieposiadającym karty kredytowej lub rachunku w banku internetowym, płacić za zakupy internetowe kuponami.

Jeśli Twój klient:

 • nie posiada karty kredytowej ani rachunku w banku internetowym,
 • posiada gotówkę, którą chce swobodnie dysponować,
 • chce kupować w Internecie, ale ma wątpliwości związane z bezpieczeństwem transakcji za pomocą kart kredytowych,
 • oczekuje, że jego transakcje internetowe pozostaną anonimowe i nikt niepowołany nie dowie się o nich,

… to kupon Ukash jest dla niego idealnym rozwiązaniem!

Z kuponami Ukash dotrzesz do:

 • 70% polskich internautów wybierających gotówkę jako formę płatności,
 • 2,8 miliona Twoich potencjalnych klientów z Wysp Brytyjskich, nieposiadających rachunku bankowego (National Consumer Council),
 • 16% dorosłych Brytyjczyków niemających kart płatniczych (APACS),
 • klientów niemieckich, którzy tylko 5% wydatków opłacają za pomocą karty płatniczej (Euromonitor),
 • 50% młodzieży i dorosłych deklarujących chęć zakupów online, ale nieposiadających karty kredytowej lub rachunku bankowego, które umożliwiłyby im zakupy w Internecie (Harris Interactive),
 • 72% posiadaczy kart kredytowych, którzy nigdy ich nie użyli do zakupów internetowych (NOP/Mintel 2005).

Łatwe i szybkie uruchomienie
Płatność kuponem Ukash uruchamiasz jako dodatkowy kanał płatności w swoim serwisie, podobnie do kanału płatności kartą kredytową czy e-przelewem. Możesz go włączyć lub wyłączyć w dowolnej chwili.

Nowe rynki, nowe kraje, nowi klienci
Możesz dotrzeć do klientów, którzy nie mają kart kredytowych, rachunków bankowych albo boją się używać kart kredytowych do transakcji online. Dzięki akceptacji płatności kuponami Ukash pozyskujesz nowych klientów z Polski i Europy, którzy wolą płacić za zakupy online gotówką.

Pokonasz konkurencję
W Europie 44,5% kupujących poniżej 34 roku życia nie posiada karty kredytowej. To nowe rynki i nowi klienci, których pozyskasz, zanim dotrze do nich Twoja konkurencja.

Zadowolenie klientów
Płatności kuponami Ukash są rozliczane w czasie rzeczywistym, co daje Ci możliwość zrealizowania zamówienia klienta szybko, bez opóźnień. Dla Ciebie oznacza to rzecz bezcenną: zadowolenie klienta, który będzie do Ciebie wracał, zostawiając w Twoim sklepie coraz częściej coraz więcej pieniędzy.
Ponadto pamiętaj, że:

 • Twój klient nie płaci żadnych prowizji – będzie chętnie korzystał z tej możliwości,
 • Twój klient nie musi się nigdzie rejestrować i zostawiać swoich danych – będzie czuł się bezpiecznie,
 • kupony Ukash można łatwo kupić w całej Europie w kioskach, sklepach i na stacjach benzynowych, a w Polsce w serwisie Dotpay – maksymalnie ułatwiasz klientowi wydawanie pieniędzy.

Zero ryzyka, niskie koszty
Kupony Ukash to rozwiązanie typu pre-paid. Oznacza to, że zanim klient kupi u Ciebie produkt lub usługę, najpierw musi zapłacić gotówką za kupon. Dla Ciebie oznacza to zero ryzyka finansowego związanego z ewentualnymi oszustwami.

Tutaj możesz kupić voucher Ukash online!

UWAGA! Jeśli kupujesz kupon Ukash, aby odblokować swój komputer po rzekomym zablokowaniu go przez Policję, sugerujemy, abyś nie realizował tej transakcji. Jest to próba oszustwa, którą należy zgłosić właściwym organom ścigania. Więcej informacji znajdziesz na stronie CERT.