Dotpay_o_nasDotpay jest spółką z portfela MCI EuroVentures, dynamicznie rozwijającego się agenta rozliczeniowego, specjalizującego się w płatnościach dla sektora e-Commerce na rynku polskim i międzynarodowym.

Odpowiadamy na bieżące potrzeby zmieniającego się rynku. Nasze rozwiązania są dostosowane zarówno do zachowań konsumenckich, jak i oferty współczesnych instytucji finansowych. Już od 2001 roku dostarczamy innowacyjne usługi oraz rozwiązania klasy e-biznes z zakresu szybkich płatności online. W naszym portfolio produktowym znajdują się: szybkie przelewy, karty płatnicze, Masterpass, BLIK, płatności walutowe, płatności mobilne, raty online, oraz e-portfele.

Nieustannie poszerzamy ofertę, podnosimy jakość oferowanych usług oraz zabezpieczamy rozwój w najbardziej obiecujących obszarach e-Commerce i m-Commerce. Kładziemy duży nacisk na optymalizację ścieżki płatności, rozwój w obszarze płatności mobilnych i międzynarodowych, a nawet idziemy o krok dalej, w kierunku omnichannel i multichannel.

Dzięki tak bogatej ofercie możemy zaproponować naszym Klientom katalog rozwiązań dedykowanych. Ma to istotny wpływ na konwersję, gdyż większa ilość metod płatniczych umożliwia, praktycznie każdemu Twojemu klientowi, realizację szybkiej i bezpiecznej płatności online za zamówiony towar bądź usługę.

Dotpay_o_nas2Chcemy być nie tylko pośrednikiem w płatnościach, ale także partnerem biznesowym, wspierającym rozwój naszych Klientów. Kilkanaście lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na dziesiątki tysięcy współpracujących z nami firm, które wybrały właśnie Dotpay, jako serwis obsługujący ich płatności.

Dane rejestrowe i kontaktowe: Dotpay Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000700791, posiadająca numer NIP 634-26-61-860, NIP EU PL6342661860, numer REGON 240770255 oraz kapitał zakładowy w wysokości 4.000.000,00 PLN, opłacony w całości gotówką.